دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

  بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی سهند تبریز در محکومیت شهادت دانشمند هسته ای و دفاعی کشور شهید دکتر محسن فخری زاده

 تاريخ: 10/09/99

 

 
"  مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ  فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ  وَما بَدَّلوا تَبديلًا "
 
شهادت دکتر محسن فخری زاده، پدر علم هسته ای ایران و استاد فیزیک هسته ای دانشگاه امام حسین (ع) این دانشمند، مدیر انقلابی و مخلص را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، امت شهید پرور ایران، جامعه علمی، دانشگاهی و دفاعی کشور تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.
 آمریکای خونخوار و رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی، این تروریست های بالذات با این اقدامات جنایتکارانه هرگز نمی توانند ملت بزرگ ایران را از راه پیشرفت و اقتدار خود بازدارند و خللی در عزم پولادین ملت ایران پدید آورند. ترور شهید دکتر محسن فخری‌زاده برگ دیگری از سند مظلومیت مردم ایران در مسیر اقتدار و عزت و سندی بر خوی ظالمانه و ددمنشانه آمریکا و اسرائیل جنایکار است.
 دست جنایتکار آمریکا، رژیم منحوس صهیونیستی و منافقین کوردل در این جنایت به وضوح دیده می شود و این اقدام زبونانه نزد ملت های آزاده جهان، چهره شیطانی و خوی درنده این وحشیان به ظاهر متمدن غربی را بیش از پیش آشکار می کند.    
اساتید بسیجی دانشگاه صنعتی سهند تبریز بار دیگر ضمن محکومیت این توطئه خبیثانه با قدرت و قاطعیت اعلام می دارد، با این ترور ددمنشانه راه علم، فناوری، اقتدار دفاعی و هسته ای هرگز بسته نخواهد شد و دانشمندان انقلابی و بسیجی این مرز و بوم و رهروان این شهید بزرگوار قطعاً ادامه دهنده راه پر افتخار این دانشمند شهید خواهند بود. همچنین خواهان  انتقامی سخت و پشیمان کننده از عاملان و بانیان این عمل ننگین بوده تا درس عبرتی فراموش نشدنی برای این یاغیان گرگ صفت آمریکایی و اسرائیلی باشد.
 
کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی سهند تبریز


 درج در سايت توسط : روابط عمومی