سه شنبه، 27 مهر 1400 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
اعلام تصمیمات متخذه در حوزه دانشجویی مرتبط با درخواستهای شورای صنفی دانشجویان در جلسه مورخ 97/09/12

 تاريخ: 13/09/97

بسمه تعالی
پیرو جلسه برگزار شده در مورخ 12/9/1397 با حضور ریاست محترم دانشگاه، معاونین محترم دانشجویی و اداری و مالی با اعضای شورای صنفی و تعدادی از دانشجویان در مکان آمفی تئاتر شهید آوینی و درخواست های صنفی طرح شده ، تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:

 
1-در خصوص بند  یکم، باتوجه به اینکه در قرارداد مربوط به پیمانکار سلف کارشناس تغذیه در نظر گرفته شده است، مقرر گردید پیگیری لازم جهت حضور منظم کارشناس تغذیه در آشپزخانه و تبادل نظر با  نماینده شورای صنفی دانشجویان محترم انجام شود. برنامه حضور ایشان حداقل  4 جلسه در هفته شامل 2 جلسه با برنامه ثابت در وعده نهار، یک جلسه با برنامه ثابت در  وعده شام و  یک جلسه شناور برای  سرکشی های  بدون  اطلاع قبلی تدوین شده و  توسط اداره  تغذیه اعلام می گردد.
2- مقرر گردید که بندهای 3،2 و 4 (منوی  میوه، دسر و نوشیدنی در وعده های شام و نهار) مطابق الگوی ارائه شده توسط دانشگاههای منطقه تبریز انجام شود.
3- با توجه به اینکه امکان ایجاد بی نظمی در اثر حذف کامل هزینه ژتون فراموشی در توزیع غذا وجود دارد، مقرر گردید موضوع مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و برای تعداد محدودی دفعات بدون هزینه اجرایی گردد.
4- برنامه پیشنهادی جهت صبحانه (بصورت پک هفتگی) علی رغم ایجاد بار مالی اضافی به دانشگاه، با اعمال تغییرات مثبت جهت رفاه حال دانشجویان و ارتقاء و تنوع انتخاب ها مورد موافقت قرار گرفت. لازم به توضیح است که  لیست پیوست ارایه شده توسط شورای  صنفی (مذکور در بند 6) برای دوهفته یک بار  در دانشگاه مربوطه تنظیم و  اجرا می شود که  احتمالا به اشتباه روزانه قلمداد شده بود. بنابراین با اعمال تغییرات مطلوب به نفع دانشجویان عزیز الگو برداری و اجرایی خواهد شد.
5- درخصوص درخواست استفاده از سرویسهای اتوبوسرانی (بند 7و8) مقرر گردید که پیگیری های لازم از شرکت واحد اتوبوسرانی بر اساس  قرارداد فی مابین صورت گیرد.
6- درمورد جایگزینی دستگاه اتوبوس به جای مینی بوس در تایم آخر خوابگاه محبی (بند 9)، مقرر گردید در ایام پرازدحام، یک دستگاه مینی بوس اضافی به عنوان سرویس کمکی به کار گرفته شده و تغییرات مطلوب در  ساعت حرکت و اجرای  دقیق برنامه زمانبندی سرویس ها مبذول گردد.

با آرزوی  توفیق  و سلامتی -  معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند

 


 ضمائم
  فایل پی دی اف (97 KB)

 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : امور دانشجویان
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی  روز چهار شنبه  1400/06/24

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است