سه شنبه، 27 مهر 1400 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی سهند با حوزه هنری استان آذربایجان شرقی

 تاريخ: 23/09/98

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی سهند با حضور در حوزه هنری استان با سیدمحمدحسین بلاغی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
در این دیدار، دکتر فاتحی فر، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی سهند، ضمن قدردانی از عملکرد حوزه هنری استان، اظهار کرد: این دانشگاه به دلیل صنعتی بودن و عدم وجود رشته های علوم انسانی، نیازمند اقدامات فرهنگی است که در این زمینه با حوزه هنری همکاری های فی مابین انجام خواهیم داد.

وی همچنین ادامه داد: بنابراین، تفاهم نامه همکاری بین این دو نهاد امضا شد که در این تفاهم نامه اقداماتی مطلوب در راستای تکریم دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند و همچنین تربیت نسل جدیدی از هنرمندان انجام می شود.

در این دیدار، بلاغی با بیان اینکه برگزاری فعالیت های فرهنگی و هنری در جامعه دانشگاهی لازم و ضروری است، اظهار کرد: هنر، ظرافت فهم زندگی است و همه مردم به ویژه جوانان و نوجوانان باید با این ظرافت زندگانی آشنا شوند که حوزه هنری همواره در این زمینه پای کار بوده است.

وی افزود: تربیت نسل هنری متخصص و متعهد از جمله محور های فعالیتی حوزه هنری استان است که در راستا می توان اقدامات ویژه ای در دانشگاه های استان به ویژه دانشگاه صنعتی سهند انجام داد.

رئیس حوزه هنری استان بر تقویت سرمایه های اجتماعی و ایجاد نشاط در جامعه تأکید کرد و گفت: دشمنان کشور همواره به دنبال سیاه نمایی اقدامات هستند که این مسئله موجب می شود در حوزه فرهنگ و هنر به ویژه تربیت نسل جدیدی از هنرمندان توجه ویژه ای صورت گیرد تا جامعه را به سمت نشاط واقعی سوق دهیم.

 

 

گفتنی است، تفاهم نامه همکاری های فرهنگی مابین دانشگاه صنعتی سهند و حوزه هنری آذربایجان شرقی باحضور معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی سهند و رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی امضا شد. امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی  روز چهار شنبه  1400/06/24

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است