جمعه، 30 مهر 1400 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
اطلاعیه ثبت نام و انتخاب واحد دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه در نیمسال اول سال تحصیلی 94-93

 تاريخ: 19/05/93

بسمه تعالي
اطلاعيه مهم اداره تحصیلات تکمیلی در مورد انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 94-93  
ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری
 
دانشجویان عزیز قبل از اقدام به انتخاب واحد نیمسال (1)94-93، ضروری است کلیه بندهای موجود دراین پیوست  را به دقت مطالعه نمایند.

 به اطلاع كليه دانشجويان می­رساند انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 طبق برنامه زمانبندی اعلام شده برای دانشجویان از طریق وب انجام خواهد پذیرفت. در این مورد ضروری است دانشجویان عزیز به نکات زیر توجه نمایند:
نکته مهم : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی94-93کلیه دانشجویان منوط به رفع نواقص پرونده آنها خواهد بود که قبلا از طریق تابلوی اعلانات اداره تحصیلات تکمیلی اطلاع رسانی گردیده است.
1) انتخاب واحد کلیه دانشجویان دوره­های تحصیلات تکمیلی بدون درنظرگرفتن محدودیت سال ورود در روزهای 10 الی 12 شهریور ماه 93 انجام خواهد پذیرفت.
**کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا زمان دفاع از پایان­نامه یا رساله در تمامی نیمسالها ملزم به انتخاب واحد می­باشند. عدم انتخاب واحد به منزله انصراف از تحصيل بوده و حكم عدم مراجعه آنها صادر خواهد شد.
**دانشجویانی که واحدهای درسی خود را گذرانده­اند، باید حسب مورد نسبت به انتخاب واحد سمینار، پایان­نامه ارشد، تمدید پایان­نامه ارشد، آزمون جامع، پایان­نامه دکتری یا تمدید پایان­نامه دکتری اقدام نمایند.
**دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 921 اگر واحد درسی باقیمانده دارند، لازم است واحد پایان­نامه را به همراه دروس باقیمانده انتخاب واحد نمایند. (به شرط اینکه جمع واحدهای انتخابی بیش از 12 واحد نباشد)
**با توجه به اتمام سنوات تحصیلی دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 911 امکان انتخاب واحد برای آنها وجود نداشته و این گونه موارد بعد از درخواست و تكميل فرم تمديد سنوات توسط دانشجو و تاييد استاد راهنما و دانشكده به کمیسیون موارد خاص دانشگاه ارجاع و تعيين تكليف خواهد شد.
**با توجه به اتمام سنوات تحصيلي دانشجویان مقطع دکتری ورودي ماقبل مهر 89، اين دانشجويان لازم است فرم تمدید سنوات را قبل از انتخاب واحد تکمیل نموده، همراه با مستندات به دانشكده مربوطه تحويل دهند.
 
2) دانشجویان بایستی از طریق سایت دانشگاه / دسترسی سریع / سامانه آموزش، وارد سیستم نرم­افزاری اداره آموزش شده و با ارائه کد کاربری و کلمه عبور خود (شماره دانشجویی و شماره شناسنامه)، نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.
3) مسئولیت حفاظت از  رمز عبور مورد استفاده متوجه شخص دانشجو بوده و اداره تحصیلات تکمیلی مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
4) دانشجویان می­بایست در هنگام انتخاب واحد و در بازه زمانی تعیین شده، با دقت لازم وکافی پس از مشورت با استادان راهنما و اخذ نظرات آنها در چارچوب آیین_نامه_ها و مقررات آموزشی نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.
لازم به ذکر است واحدهای اخذ شده پس از بازه زمانی تعيين شده، قطعی تلقی شده و امکان ترميم (حذف و اضافه و حذف تکدرس) برای انتخاب واحد آنها وجود نخواهد داشت.
           
                                               
                                                                                 اداره تحصیلات تکمیلی


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره آموزش
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی  روز چهار شنبه  1400/06/24

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است