چهارشنبه، 3 بهمن 1397 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
درباره ما
تماس با ما
شماره حساب سامانه
نرم افزارهای مورد نیاز
دوره های برگزار شده
کتابچه معرفی دانشگاه
l 
 

     

دوره هاي برگزار شده بصورت كاملا كاربردي بوده بطوريكه امكان استفاده هرچه بيشتر از موضوعات براي شركت كنندگان فراهم مي گردد. با توجه به نياز سنجي انجام گرفته شركت كنندگان علاوه بر گذراندن كل دوره جامع ، امكان شركت در هر كدام از دوره ها بصورت تك درس نيز و جود دارد .
  •  كليه جلسات دوره هابصورت الکترونیکی ارایه  مي گردد.
  •  حسب در خواست سازمان و شركت ها برگزاري دوره ها در محل شركت نيز امكانپذير خواهد بود.
  •  منتظر نظرات و پيشنهادات شما كه همواره حامي وراهنماي ما بوده، مي باشيم.

در پايان دوره، گواهينامه شرکت در دوره توسط دانشگاه صنعتی سهند صادر مي گردد.فارغ التحصیلان دوره های عالی MBA:
      فارغ التحصیلان دوره های عالی MBA نیروهای کارآمد و موثری می شوند که بر افزایش کارایی و رشد سازمانها تأثیر بسزایی می‌گذارد.هدف اصلی دوره های MBA این است که دانشجویان دوره دیده را به بخش های مختلفی از مشاغل مدیریتی و اجرایی معرفی کند و با این کار به کیفیت اجرایی این مشاغل اعتبار ببخشد. در سالهای اخیر دوره‌هایMBA در کشورهای مختلف جهان به سرعت گسترش یافته و علاوه بر کشورهای غربی مانند آمریکا، کانادا و انگلستان در کشورهای دیگری مانند مالزی، هندوستان و کشورهای عربی نیز در حال برگزاری است.

درراستای آموزش عالی و ایجاد فرصتهای شغلی بیشتر برای دانش پذیرانی که علاقه مند به استفاده از آموزش ها و تجارب دانشگاهی، که از مهم ترین اهداف دانش گاه می باشد. دانشگاه صنعتی سهند به عنوان قطب فنی مهندسی ایران با بهرگیری از حداکثر توان علمی موجود و اساتید برجسته اقدام به برگزاری دوره MBA به صورت فشرده در  گرایش مختلف ( بازاریابی و فروش (محصول و بازار) مالی و حسابداری(بورس وسهام)، استراتژی، سیستم های اطلاعاتی، مدیریت پروژه، مدیریت شهری، مدیریت آموزشی) نموده است، تا بستر مناسبی برای کمک به توسعه و اشتغال و بهره وری برای صاحبان کسب و کار و مدیران ادارات و شرکتها فراهم بیاورد.

اطلاعات بیشتر:
جهت کسب اطلاعات مربوط به دوره های MBA در گرایش های مالی و حسابداری، بازاریابی و مدیریت شهری با ایمیل MBADBA1394@gmail.com  مکاتبه نمایید.
شرکت کلیه دانشجویان در شرف دانش آموختگی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی برای تشکیل گروههای کسب وکار دانش بنیان تابع معرفی نامه از دانشگاه  می باشد.